REGISTRACIJA PASLAUGOMS
Mokiniams
Mokytojams
Tėvams
Nuotolinis mokymas
Veikla
Įstaigos įstatai
Strateginis planas
Metinis veiklos planas
Ugdymo planas
Formalios švietimo programos
Neformaliojo švietimo programos
Ugdymas karjerai
Vertinimo rezultatai ir pasiekimai
Darbuotojų darbo užmokestis
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Veiklos kalendorius
Kitos ataskaitos
Teisės aktai
Narystė UNESCO
Kokybės vadybos sistema
Korupcijos prevencija
Pranešėjų apsauga
Įtraukusis ugdymas
Paslaugos
Paslaugų mokesčiai
Atleidimo nuo mokesčių tvarka
Paslaugos suaugusiems
Specialistų teikiamos paslaugos
Biblioteka-Informacinis centras
Struktūra
Centro Taryba (SO)
Centro Taryba (KVO)
Darbo taryba
Stojantiesiems
Priėmimo tvarka
Priėmimo dokumentai
Mokymosi sąlygos
Mokymo programos ...
Projektai
Apžvalga
Erasmus+
Struktūriniai fondai
Nordplus
Kiti projektai
Kontaktai
Administracija
Mokytojai
Bendrabutis
Tekstilės centras
Infrastruktūra ir įranga
Mokymo programos
Pasiekimai
Pradžia
Veikla
Veiklos kalendorius
Pagal metus
Pagal mėnesį
Pagal savaitę
Šiandien
Ieškoti
Peršokti mėnesį
Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2019
2022
Peršokti mėnesį
Renginiai
Antradienis, 03 Gruodis 2019
09:00
09:00 - 10:00
„Selective Baltic“ įmonės atstovų plaukų priežiūros seminaras I kurso kirpėjo mokymo programos mokiniams (9 val., 104 kab., 3K-19 gr. atsak. prof. mokytojos O. Gedrimienė, J. Skeivienė)
:: Veikla
10:00
10:00 - 13:00
Bandomojo anglų kalbos VBE kalbėjimo dalis. (10–11 val., 12.15–13.00 val., 208 kab., 3D-12 , 3F-17, 3S-110 gr. mokiniai, atsak. mokytoja I. Shyroki)
:: Veikla
10:00 - 11:00
Kosmetiko mokymo programos I kurso modulio „Veido priežiūra“ viešas baigiamasis vertinimas (10 val., 001 kab., HKT-1 gr., atsak. prof. mokytoja A. Skarbalienė)
:: Veikla
10:00 - 13:00
Neįgaliųjų sporto šventė (Klaipėdos lengvosios atletikos maniežas, Taikos pr. 54, Klaipėda, dalyvauja kurtieji mokiniai, atsak. surdopedagogė, mokytoja K. Rimkienė)
:: Veikla
10:00 - 16:00
Taktilinių knygų paroda, skirta Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti (informacinis centras, atsak.: bibliotekos vedėja V. Rauktienė, LAP Klaipėdos filialo atstovė I. Ordavičienė)
:: Veikla
11:00
11:30 - 12:30
Kirpėjo mokymo programos modulio „Moterų baziniai kirpimai“ tarpinė praktinių darbų „Solidus kirpimas diagonaliais skyrimais atgal“ peržiūra (11.30 val., 101 kab., 3K-18 gr., atsak. prof. mokytoja I. Lygnugarienė)
:: Veikla
14:00
14:00 - 15:00
Profesinis orientavimas Gargždų ,,Minijos“ progimnazijoje „Kalėdinių akcentų gamyba“ (14 val., 7e kl., Gargždų ,,Minijos“ progimnazija, atsak. prof. mokytoja N. Žiupkienė)
:: Veikla
14:30 - 16:00
Bendrojo ugdymo metodinės grupės susirinkimas (14.30 val., informacinis centras, atsak. mokytoja D. Brazdauskienė)
:: Mokytojams
15:00
15:00 - 16:30
Spektaklis ,,Dantenija“ (15 val., Klaipėdos Kultūros fabrikas, dalyvauja 9 kl. mokiniai, atsak. mokytoja R. Kaučikienė)
:: Mokiniams
REGISTRACIJA PASLAUGOMS
Mokiniams
Mokytojams
Tėvams
Nuotolinis mokymas
Veikla
Įstaigos įstatai
Strateginis planas
Metinis veiklos planas
Ugdymo planas
Formalios švietimo programos
Neformaliojo švietimo programos
Ugdymas karjerai
Vertinimo rezultatai ir pasiekimai
Darbuotojų darbo užmokestis
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Veiklos kalendorius
Kitos ataskaitos
Teisės aktai
Narystė UNESCO
Kokybės vadybos sistema
Korupcijos prevencija
Pranešėjų apsauga
Įtraukusis ugdymas
Paslaugos
Paslaugų mokesčiai
Atleidimo nuo mokesčių tvarka
Paslaugos suaugusiems
Specialistų teikiamos paslaugos
Biblioteka-Informacinis centras
Struktūra
Centro Taryba (SO)
Centro Taryba (KVO)
Darbo taryba
Stojantiesiems
Priėmimo tvarka
Priėmimo dokumentai
Mokymosi sąlygos
Mokymo programos ...
Projektai
Apžvalga
Erasmus+
Struktūriniai fondai
Nordplus
Kiti projektai
Kontaktai
Administracija
Mokytojai
Bendrabutis
Tekstilės centras
Infrastruktūra ir įranga
Mokymo programos
Pasiekimai