30 Rugsėjis 2019 - 06 Spalis 2019
|
Pirmadienis 30 Rugsėjis
|
|
Antradienis 01 Spalis
|
-
11:30 - 13:00
Bradwrestlingo varžybos (11.30 val. sporto salė, dalyviai – 10 kl. mokiniai, atsak. mokytojas T. Šniauka) :: Veikla
-
14:00 - 15:00
Kirpėjo mokymo programos 1 kurso modulio „Plaukų priežiūra“ viešas baigiamasis vertinimas (14 val., 104 kab., KT-1, K-7 gr., atsak. prof. mokytoja S. Laukytė) :: Veikla
-
15:10 - 16:10
Grupės valandėlė „Komandinis darbas“ (15.10 val., 301 kab., 3M-4 gr., lektorė psichologė I. Lukminė, UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“, atsak. mokytoja S. Andrulė) :: Veikla
-
16:00 - 17:00
Psichologiniai kursai mokinių tarybai (I gr.) „Kolektyvo formavimas – bendrų tikslų siekimas“ (16 val., aktų salė, lektorė psichologė I. Lukminė, UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“, atsak. soc. pedagogė D. Stancikienė) :: Veikla
-
17:30 - 18:30
Psichologiniai kursai tėvams „Pozityvios tėvystės įgūdžių lavinimas“ (17.30 val., aktų salė, lektorė psichologė I. Lukminė, UAB „Projektų įgyvendinimo grupė, atsak. soc. pedagogė D. Stancikienė, gimnazijos sk. vedėja L. Šaparauskienė) :: Veikla
-
19:00 - 20:00
Susipažinimo vakaronė (19 val., Klaipėdos technologijų mokymo centro bendrabutyje, I a. poilsio kambaryje, atsak. auklėtojos R. Gulevskaja, A. Plukienė ir bendrabučio mokinių taryba) :: Mokiniams
|
Trečiadienis 02 Spalis
|
-
11:00 - 15:30
Metodinė diena Tarptautinei Socialinio pedagogo dienai paminėti (11 val. Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla, atsak. soc. pedagogė D. Stanckienė) :: Mokytojams
-
11:00 - 12:30
Pamoka „be sienų“ Klaipėdos botanikos sode (11 val., 3F-16, 3F-18 gr., atsak. prof. mokytoja N. Žiupkienė) :: Veikla
-
11:00 - 13:00
Stipendijos ir materialinės paramos skyrimo mokiniui komisijos posėdis (11 val., informacinis centras) :: Veikla
-
11:30 - 12:30
Integruota ekonomikos - matematikos pamoka ,,Pinigų investavimas. Procentai ir palūkanos“ 10 kl. mokiniams (11.30 val., 207 kl., atsak. mokytojos V. Genienė ir R. Karosienė) :: Veikla
-
12:00 - 13:00
Siuvėjo mokymo programos 1 kurso modulio „Pasiruošimas siuvimo procesams“ viešas baigiamasis vertinimas (12 val., 432 kab., S-111 gr., atsak. prof. mokytoja D. Burbienė) :: Veikla
-
13:20 - 15:20
Lietuvių kalbos ir literatūros bandomasis egzaminas (13.20 val., 403 kab., 3M-3 gr., atsak. mokytoja V. Šeputienė) :: Veikla
-
14:00 - 15:00
Siuvėjo mokymo programos 3 kurso mokomojo dalyko „Drabužių su pamušalu elementų siuvimas“ praktinių darbų pristatymas ir baigiamasis vertinimas (14 val., 410 kab., 3S-109 gr., atsak. prof. mokytoja J. Piekienė) :: Veikla
-
14:30 - 16:00
Ekskursija į Klaipėdos Universiteto gamtos muziejų (14.30 val., 3K-17 gr., atsak. mokytoja R. Pogoželskienė) :: Veikla
-
16:00 - 17:30
Psichologiniai kursai mokinių tarybai (II gr.) „Kolektyvo formavimas – bendrų tikslų siekimas“ (16 val., aktų salė, lektorė psichologė I. Lukminė, UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“, atsak. soc. pedagogė D. Stancikienė) :: Veikla
-
20:00 - 21:00
Bendrabučio III ir IV aukštų gyventojų susirinkimas (20 val., Klaipėdos technologijų mokymo centro bendrabutyje, IV a. poilsio kambaryje, atsak. auklėtojos R. Gulevskaja ir A. Plukienė) :: Mokiniams
|
Ketvirtadienis 03 Spalis
|
|
Penktadienis 04 Spalis
|
-
08:00 - 16:00
Tarptautinės Mokytojų dienos paminėjimas (Atsakinga soc. pedagogė D. Stancikienė, siuvimo skyriaus vedėja D. Blinstrubienė) :: Veikla
-
11:30 - 13:30
Lankymasis sodo centro ,,Frezija“ organizuojamoje augalų parodoje (11.30 val., sodo centras ,,Frezija“, 3F-16, FT-1, F-3 gr., atsak. prof. mokytoja N. Žiupkienė) :: Veikla
|
Šeštadienis 05 Spalis
|
|
Sekmadienis 06 Spalis
|
|