27 Sausis 2020 - 02 Vasaris 2020
|
Pirmadienis 27 Sausis
|
|
Antradienis 28 Sausis
|
-
09:30 - 10:30
Higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programos II kurso modulio „Rankų ir kojų priežiūra“ viešas baigiamasis vertinimas (9.30 val., 013 kl., HK-3 gr., profesijos mokytoja D. Srėbalienė) :: Veikla
-
10:00 - 12:00
Kirpėjo mokymo programos II kurso modulio „Moterų plaukų baziniai kirpimai“ darbų peržiūra (10 val., 101 kl., 3K-18, atsak. prof. mokytoja I. Lygnugarienė) :: Veikla
-
12:00 - 13:00
Kirpėjo mokymo programos I kurso modulio „Plaukų priežiūra“ viešas baigiamasis vertinimas (12 val., 102, 104 kl., 3K-19, atsak. prof. mokytojos: O. Gedrimienė, J. Skeivienė) :: Veikla
-
15:00 - 17:00
Kirpėjo mokymo programos II kurso modulio „Moterų plaukų baziniai kirpimai“ darbų peržiūra (15 val., 101, 106 kl., 3K-17, atsak. prof. mokytojos: O. Gedrimienė, R. Serapinienė) :: Veikla
|
Trečiadienis 29 Sausis
|
-
10:00 - 11:30
Higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programos II kurso modulio „Depiliacija“ viešas baigiamasis vertinimas (10 val., 009 kl., HK-3 gr., atsak. prof. mokytoja M. Žukauskaitė) :: Veikla
-
11:00 - 12:30
Kirpėjo mokymo programos I kurso modulio „Plaukų priežiūra“ viešas baigiamasis vertinimas (11 val., 101, 106 kl., 3K-20, atsak. prof. mokytojos: I. Lygnugarienė, R. Serapinienė) :: Veikla
-
12:00 - 13:30
Floristo mokymo programos I kurso modulio „Augalų pažinimas ir paruošimas komponuoti“ viešas baigiamasis vertinimas (12 val., 201 kl., 3F-18 gr., atsak. prof. mokytoja N. Žiupkienė) :: Veikla
-
12:00 - 13:30
Sukirpėjo–konstruktoriaus mokymo programos modulio „Vyriškų petinių drabužių konstravimas ir sukirpimas“ viešas baigiamasis vertinimas (12 val., 435 kab., SM-25 gr., atsak. profesijos mokytoja B. Domeikienė) :: Veikla
-
14:00 - 15:30
Kompiuterinio projektavimo operatoriaus mokymo programos I kurso modulio „Informacinės technologijos ir leidybos pagrindai“ viešas baigiamasis vertinimas (14 val., 308 kl., KP-14, KPT-1 gr., atsak. prof. mokytoja D. Kvekšaitė) :: Veikla
|
Ketvirtadienis 30 Sausis
|
-
08:30 - 10:30
Kompiuterinio projektavimo operatoriaus mokymo programos I kurso modulio „Inžinerinė grafika“ viešas baigiamasis vertinimas (8.30 val. 304 klasė, KP-14, KPT-1 gr., atsak. prof. mokytoja R. Gudavičienė) :: Veikla
-
09:30 - 10:30
Higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programos II kurso modulio „Makiažo atlikimas“ viešas baigiamasis vertinimas (praktinė dalis) (9.30 val., 013 kl., HK-3 gr., atsak. prof. mokytoja L. Savickienė) :: Veikla
-
10:00 - 11:00
Higieninės kosmetikos kosmetiko profesinio mokymo programos mokinių manikiūro ir makiažo profesinio meistriškumo konkursas (10 val., 013 klasė, HK-3 gr., atsak. profesijos mokytojos: D. Srėbalienė, L. Savickienė) :: Veikla
-
10:00 - 11:30
Kosmetiko mokymo programos I kurso modulio „Veido odos priežiūra“ viešas baigiamasis vertinimas (teorinė dalis) (10 val., 009 kl., HK-4 gr., atsak. prof. mokytoja M. Žukauskaitė) :: Veikla
-
11:00 - 12:00
Kirpėjo mokymo programos II kurso modulio „Plaukų dažymas“ viešas baigiamasis vertinimas (11 val., 102 kab., K-6 gr., atsak. profesijos mokytoja J. Skeivienė) :: Veikla
-
11:30 - 13:00
Multimedijos paslaugų teikėjo mokymo programos I kurso modelio „Kompiuterio architektūra ir operacinės sistemos“ viešas baigiamasis vertinimas (11.30 val., 305 klasė, M-2 gr., atsak. profesijos mokytoja J. Sereda) :: Veikla
-
12:00 - 13:30
Kompiuterinio projektavimo operatoriaus mokymo programos I kurso modulio „Dvimatė kompiuterinė grafika“ viešas baigiamasis vertinimas (12 val., 308 kl., KP-14, KPT-1 gr., atsak. prof. mokytoja D. Kvekšaitė) :: Veikla
-
12:00 - 13:30
Sukirpėjo–konstruktoriaus mokymo programos modulio „Moteriškų petinių drabužių konstravimas ir sukirpimas“ viešas baigiamasis vertinimas (12 val., 435 kab., SM-25 gr., atsak. profesijos mokytoja B. Domeikienė) :: Veikla
-
13:00 - 14:30
Floristo mokymo programos II kurso modulio „Floristinių kompozicijų stiliai“ viešas baigiamasis vertinimas (13 val., 201 kl., 3F-18 gr., atsak. prof. mokytoja N. Žiupkienė) :: Veikla
-
13:00 - 14:30
Siuvėjo mokymo programos II kurso modulio „Juosmeninių drabužių siuvimas“ viešas baigiamasis vertinimas (13 val., 433 kl., 3S-110 gr., atsak. prof. mokytoja R. Vaigauskienė) :: Veikla
-
14:00 - 15:30
Kirpėjo mokymo programos I kurso modulio „Trumpalaikis plaukų sušukavimas“ viešas baigiamasis vertinimas (14 val., 101 kab., K-7. KT-1 gr., atsak. profesijos mokytoja I. Lygnugarienė) :: Veikla
-
15:00 - 16:30
Vaiko gerovės komisijos posėdis (15 val., 305A kab., atsak. Gimnazijos skyriaus vedėja L. Šaparauskienė) :: Veikla
|
Penktadienis 31 Sausis
|
|
Šeštadienis 01 Vasaris
|
|
Sekmadienis 02 Vasaris
|
|