17 Gegužė 2021 - 23 Gegužė 2021
|
Pirmadienis 17 Gegužė
|
-
09:00 - 10:30
Floristo mokymo programos modulio „Šventinė floristika“ viešas baigiamasis vertinimas (9 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3F-18 gr., atsakinga prof. mokytoja N. Žiupkienė) :: Veikla
-
09:00 - 11:00
Vadovų tarybos posėdis (9 val., nuotoliniu būdu) :: Veikla
-
11:00 - 12:30
Kirpėjo mokymo programos modulio ,,Plaukų dažymas“ viešas baigiamasis vertinimas (11 val.,102 kab., KT-2 gr., atsakinga prof. mokytoja I. Šveikauskienė) :: Veikla
-
13:00 - 14:30
Diskusija su KPA Švietimo komiteto nariais dėl pameistrystės skatinimo Klaipėdoje (13 val., dalyvauja: Tekstilės ir menų skyriaus vedėja D. Blinstrubienė, Paslaugų verslo skyriaus vedėja L. Šaparauskienė, direktorė V. Petrušienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Brazdauskienė) :: Veikla
-
14:10 - 15:40
Kompiuterinio projektavimo mokymo programos modulio „Informacinių sistemų ir leidybos pagrindai“ viešas baigiamasis vertinimas (14.10 val., 304 kab., 3KP-10 gr., atsakinga prof. mokytoja D. Kvekšaitė) :: Veikla
|
Antradienis 18 Gegužė
|
-
09:15 - 10:45
Kirpėjo mokymo programos modulio „Plaukų šviesinimas‘‘ viešas baigiamasis vertinimas (9.15 val., 101/106 kab., 3K-20 gr., atsakinga prof. mokytoja D. Kutniauskienė) :: Veikla
-
11:15 - 12:45
Kirpėjo mokymo programos modulio ,,Plaukų šviesinimas“ viešas baigiamasis vertinimas (11.15 val., 3K-19 gr., atsakingos prof. mokytojos I. Lygnugarienė, D. Kutniauskienė) :: Veikla
-
14:10 - 15:40
Kompiuterinio projektavimo operatoriaus mokymo programos modulių: „Vizualizacijos metodai“ ir „Statybinių konstrukcijų braižymas“ viešas baigiamasis vertinimas (14.10 val., nuotoliniu būdu per „Microsoft Teams“, KPT-2 gr., atsakingas prof. mokytojas N. Jonkus) :: Veikla
-
15:00 - 16:30
Konsultavimo atvejų analizės grupės susitikimas (15 val., nuotoliniu būdu, dalyvauja psichologė D. Bartašė) :: Mokytojams
|
Trečiadienis 19 Gegužė
|
|
Ketvirtadienis 20 Gegužė
|
-
08:20 - 09:50
Interjero apipavidalintojo mokymo programos modulio „Apipavidalinimo-dekoravimo technologijos“ viešas baigiamasis vertinimas (8.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3D-13 gr., atsakingos prof. mokytojos: I. Basiuk ir I. Riepšienė) :: Veikla
-
08:20 - 09:50
Kirpėjo mokymo programos modulio ,,Šukuosenų modeliavimas“ viešas baigiamasis vertinimas (8.20 val., 102 kab., KT-2 gr., atsakinga prof. mokytoja J. Skeivienė) :: Veikla
-
10:00 - 16:00
20-21 d. Darnaus vystymosi nuotolinis renginys „UNLOCK SDGs hachathon“ (dalyvauja 3S-111 gr. mokinė G. Urnaitė, atsakinga prof. mokytoja V. Genienė) :: Veikla
-
10:20 - 11:50
Kompiuterinio projektavimo mokymo programos modulio „Mechaninių konstrukcijų braižymas“ viešas baigiamasis vertinimas (10.20 val., nuotoliniu per „Teams“, KPT-2 gr., atsakinga prof. mokytoja S. Sirutienė) :: Veikla
-
11:15 - 12:15
Netradicinė geografijos ir UNESCO ASP-net pamoka Pasaulinės kultūrų puoselėjimo dienos proga (11.15 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“ su 10 kl., atsakinga geografijos mokytoja V. Rauktienė) :: Veikla
-
14:00 - 16:00
Mokytojų tarybos posėdis (14 val., nuotoliniu būdu) :: Mokytojams
-
14:10 - 15:40
Multimedijos paslaugų teikėjo programos modulio „Tinklalapių kūrimo pagrindai“ viešas baigiamasis vertinimas (14.10 val., 305 kab., 3M-4 gr., atsakinga prof. mokytoja R. Gudavičienė) :: Veikla
-
16:00 - 17:30
Interjero apipavidalintojo mokymo programos modulio „Interjero dekoravimas“ viešas baigiamasis vertinimas (16 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, D-19 gr., atsakinga prof. mokytoja J. Kontrimienė) :: Veikla
|
Penktadienis 21 Gegužė
|
-
09:00 - 10:30
Floristo mokymo programos modulio „Interjero ir aplinkos floristika“ viešas baigiamasis vertinimas (9 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, FT-2 gr., atsakinga prof. mokytoja J. Mitrikienė) :: Veikla
-
09:15 - 10:45
Kompiuterinio projektavimo mokymo programos modulio „Mechaninių konstrukcijų braižymas“ viešas baigiamasis vertinimas (9.15 val., 307 kab., 3KP-10 gr., atsakinga prof. mokytoja S. Sirutienė) :: Veikla
-
12:20 - 13:50
Kirpėjo mokymo programos modulio „Plaukų kirpimas‘‘ viešas baigiamasis vertinimas (12.20 val., 102 kab., KT-2 gr., atsakinga prof. mokytoja D. Kutniauskienė) :: Veikla
-
12:20 - 13:50
Kompiuterinio projektavimo operatoriaus mokymo programos modulio „Trimatės grafikos technologija“ viešas baigiamasis vertinimas (12.20 val., nuotoliniu būdu per „Microsoft Teams“, KPT-2 gr., atsakingas prof. mokytojas N. Jonkus) :: Veikla
-
13:15 - 14:45
Kompiuterinio projektavimo mokymo programos modulio „Dvimatė kompiuterinė grafika“ baigiamųjų darbų peržiūra (13.15 val., nuotoliniu per „Zoom“, KP-15 ir KPT-2 gr., atsakinga prof. mokytoja D. Kvekšaitė) :: Veikla
|
Šeštadienis 22 Gegužė
|
|
Sekmadienis 23 Gegužė
|
|