KTMC info232x65

Neformaliojo švietimo programos

KLAIPĖDOS TECHNOLOGIJŲ MOKYMO CENTRO
2020–2021 m. m. vykdomos neformaliojo vaikų švietimo programos:

Renginių organizavimo būrelis

Dažnai nerimstantis jaunimas nori išlieti energiją, įgyvendinti kūrybines idėjas. Vienas iš būdų tai daryti – mokytis raiškiai perteikti žodį, organizuoti ir vesti mokyklinius renginius, kurti vaidybinius projektus. Šia popamokine veikla gali užsiimti visi moksleiviai, net tie, kurie mano, kad yra nedrąsūs ir negebantys. Juk skaityti, kurti, jausti, išgyventi, interpretuoti, organizuoti, žaisti gali kiekvienas.

Tinklinio būrelis

Tinklinio būrelį lankyti gali visi, sveikatą pasitikrinę, KTMC mokiniai. Stipriausi mokyklos tinklinio žaidėjai kviečiami į KTMC rinktinę, kuri dalyvauja Klaipėdos miesto ir regiono tinklinio bei paplūdimio tinklinio varžybose. Žaidimas – komandinis, moko gerbti ir pasitikėti komandos nariais, siekti užsibrėžto tikslo, stiprina sveikatą. Smagaus žaidimo .

Dainavimo studija

Dainavimo studijos būrelį gali lankyti visi. Čia mokiniai išreikš save muzikinės raiškos priemonėmis, ugdys bendrąją meninę-muzikinę kompetenciją, ugdys balsą. Puiki galimybė dalyvauti įvairiuose renginiuose ir šventėse, dainuojant pasirinktas dainas.

Jei turi svajonę dainuoti scenoje ir dar jos neįgyvendinai? ATEIK, mes tau padėsime!

Drabužių modeliavimo ir demonstravimo būrelis

Drabužių modeliavimo ir demonstravimo būrelis skirtas merginoms ir vaikinams, besidomintiems naujausiomis mados tendencijomis bei norintiems ne tik pamatyti modelio darbo užkulisius, bet ir išbandyti MODELIO darbą.

Būrelio vadovas, mados renginių koordinatorius Deividas Janulis kviečia Tave pasinerti į MADOS PASAULĮ!

Mokomoji mokinių bendrovė

Mokomoji mokinių bendrovė (MMB) – tai tavo galimybė išbandyti realaus verslo kūrimą. Atėjęs sužinosi kaip verslas yra vystomas, valdomas. Įkurdami MMB mokiniai įgyvendina visą verslo valdymo ciklą: įkuria įmonę, sukaupia pradinį kapitalą, planuoja, kuria savo paslaugą arba produktą bei jį parduoda, vykdo rinkodaros kampaniją ir po mokymosi proceso uždaro savo įmonę. Verslas yra žaidimas, didžiausias žaidimas pasaulyje. Jei nori sužinoti jo taisykles – ATEIK!

Vizažo-veido priežiūros būrelis

Būrelis skirtas mokiniams, norintiems geriau pažinti savo veidą, jo poreikius. Išmoks veido priežiūros priemonių gamybos, mokysis naudotis kasdieninėmis makiažo priemonėmis.

Fotografijos būrelis

Išmoksite fotografuoti netik telefonu, bet ir profesionalia įranga. Fotografuosite renginius, gamtą, objektus. Ateik ir išlaisvink savo kūrybiškumą.

Krepšinio būrelis

Krepšinio būrelį lankyti gali mėgstantys aktyvų sportą mokiniai. Geriausiai žaidžiantys atstovauja KTMC Klaipėdos miesto ir regiono krepšinio varžybose.


2020–2021 m. m. neformaliojo vaikų švietimo tvarkaraštis.