23 Sausis 2023 - 29 Sausis 2023
|
Pirmadienis 23 Sausis
|
-
08:20 - 09:50
Interjero apipavidalintojo mokymo programos modulio „Meninis dekoravimas“ viešas baigiamasis vertinimas D-20 gr. (8.20 val., 3 kl., atsakinga prof. mokytoja J. Kontrimienė) :: Veikla
-
08:20 - 09:50
„Įvadas į profesiją” modulio viešas baigiamasis vertinimas (8.20 val., A301 kab., 3KTA-1 ir 3JS-1 gr. mokiniai, atsakingas prof. mokytojas I. Tarikas) :: Veikla
-
09:00 - 10:30
Modulio „Depiliacija” 33KOS gr. mokinių viešas baigiamasis vertinimas (9.00 val., A001 kab., atsakinga prof., mokytoja A. Žalpė) :: Veikla
-
09:00 - 10:30
Modulio „Rankų kojų priežiūra” HK-6 gr. mokinių viešas baigiamasis vertinimas (9.00 val., A013 kab., atsakinga prof. mokytoja R. Ramanauskienė) :: Veikla
-
11:15 - 12:45
Modulio „Informacinių sistemų projektavimas ir kūrimas (JavaScript) HTML, CSS“ 3JS-1gr. mokinių viešas baigiamasis vertinimas (11.15 val., A303 kab., atsakinga prof. mokytoja E. Alminienė) :: Veikla
-
13:30 - 15:30
Vadovų tarybos posėdis (13.30 val., A108 kab.) :: Veikla
|
Antradienis 24 Sausis
|
|
Trečiadienis 25 Sausis
|
-
10:00 - 12:30
Mokinių darbų paroda „Pusiaužiemio tradicijos ir papročiai “ (Smilties pylimo g. 14, valgykloje, atsakinga etikos mokytoja N. Kasradze) :: Veikla
-
10:30 - 12:00
Fotografo mokymo programos modulio „Fotografavimas studijoje“ viešas baigiamasis vertinimas 34F, 35FT gr. (10.30 val., B13 kl., atsakingas prof. mokytojas J. Bružinskas) :: Veikla
-
11:00 - 13:00
Medexy kompanijos seminaras, Birtex ir Sesderma prekinių ženklų pristatymas, aknės ir senėjimo problemų sprendimas, lektorė Eglė Jurkuvienė (11.00 val., A- aktų salė, HK-6, HK-7, HK-8, HKT-4, 33KOS gr., atsakingos prof. mokytojos A. Diržaitė, D. Koncejal, I. Malamura, A. Žalpė, R. Valašinienė) :: Veikla
-
12:30 - 15:05
Modulio „Kūno odos priežiūra” 33KOS gr. mokinių viešas baigiamasis vertinimas ( 12.30─15.05 val., A001 kab., atsakinga profesijos mokytoja I. Malamura) :: Veikla
-
13:00 - 14:30
Diplomų įteikimo šventė 13.00 val. 5VRG, 2KTD, 3ŽP, KP-16, F-5, DT-2, 3M-5, K-9 grupių mokiniams (Aktų salė, atsakingos V. Šeputienė, D. Brazdauskienė) :: Veikla
|
Ketvirtadienis 26 Sausis
|
-
08:30 - 14:00
Tarptautinė pilietinė akcija „WeRemember“(„Mes prisimename“), skirta holokausto aukų atminimui. (dalyvauja mokyklos bendruomenė, atsakinga istorijos mokytoja V. Mačienė) :: Veikla
-
10:20 - 11:50
Modulio „Juosmeninių drabužių siuvimas“ ST-5 gr. mokinių viešas baigiamasis vertinimas (10.20 val., 410 kab., atsakinga prof. mokytoja D. Klumbienė) :: Veikla
-
11:00 - 12:30
Interjero apipavidalintojo mokymo programos modulio „Interjero elementų gamyba“ viešas baigiamasis vertinimas 3D-16 gr. (11.00 val., B6 kl., atsakingas prof. mokytojas T. Dromantas) :: Veikla
-
12:30 - 14:00
Modulio „Nesudėtingų duomenų bazių projektavimas ir kūrimas (JavaScript/Php)“ JST-1, PHPT-1 gr. mokinių viešas baigiamasis vertinimas (12.30 val., A303 kab., atsakinga prof. mokytoja E. Alminienė) :: Veikla
-
12:30 - 14:00
Modulio „Rankų ir kojų priežiūra“ 33KOS gr. mokinių viešas baigiamasis vertinimas (12.30 val., A013 kab., atsakinga prof. mokytoja D. Mockutė) :: Veikla
-
12:30 - 14:30
Modulio „Šukuosenų modeliavimas“ 3K-22 gr. mokinių viešas baigiamasis vertinimas (12.30 val., A106 kab., atsakinga prof. mokytoja E. Kabalinė) :: Veikla
-
13:00 - 14:30
Interjero apipavidalintojo mokymo programos modulio „Eksponavimo zonų dekoravimas“ viešas baigiamasis vertinimas D-20 gr. (13.00 val., A308 kl., atsakinga prof. mokytoja D. Kvekšaitė) :: Veikla
-
13:30 - 15:00
Floristo mokymo programos modulio „Augalinės medžiagos paruošimas kompozicijoms“ viešas baigiamasis vertinimas 3F-21 gr. (13.30 val., A203 kl., atsakinga prof. mokytojas A. Kvėzlaitė) :: Veikla
|
Penktadienis 27 Sausis
|
-
09:00 - 10:30
Modulio „Blakstienų priauginimas” 33KOS gr. mokinių viešas baigiamasis vertinimas (9.00 val., A009 kab., atsakinga prof. mokytoja D. Mockutė) :: Veikla
-
10:00 - 11:30
Kompiuterinio projektavimo operatoriaus mokymo programos modulio „Inžinerinė grafika“ viešas baigiamasis vertinimas KP-17 gr. (10.00 val., A304 kl., atsakinga prof. mokytoja R. Gudavičienė) :: Veikla
-
10:30 - 12:00
Fotografo mokymo programos modulio „Fotografijų parengimas spausdinimui ir spausdinimas“ viešas baigiamasis vertinimas 34F, 35FT gr. (10.30 val., B17 kl., atsakinga prof. mokytoja E. Aksinavičienė) :: Veikla
-
10:30 - 12:00
Mokyklinis kosmetikų profesinio meistriškumo konkursas. Makiažo rungtis (10.30─12.00 val., A208 kab., atsakinga L. Savickienė) :: Veikla
-
13:00 - 14:30
Interjero apipavidalintojo mokymo programos modulio „Interjero apipavidalinimo projekto įgyvendinimas“ viešas baigiamasis vertinimas D-20 gr. (13.00 val., B7 kl., atsakinga prof. mokytojos J. Kontrimienė, A. Motuzienė) :: Veikla
|
Šeštadienis 28 Sausis
|
|
Sekmadienis 29 Sausis
|
|