11 Lapkritis 2019 - 17 Lapkritis 2019
|
Pirmadienis 11 Lapkritis
|
-
Startuoja papildomas mokinių priėmimas mokytis Klaipėdos technologijų mokymo centre per LAMA BPO :: Veikla
-
08:00 - 15:00
Šiaurės šalių literatūros savaitė 11-17 dienomis (Centro bibliotekoje, atsakinga bibliotekos vedėja V. Rauktienė) :: Veikla
-
09:00 - 10:30
Vadovų tarybos posėdis (9 val., 108 kab.) :: Veikla
-
12:30 - 14:00
Pamoka „be sienų“ S. Jokužio leidykloje–spaustuvėje (3KP-10 gr., atsak. profesijos mokytoja S. Sirutienė) :: Veikla
-
13:00 - 15:00
Dalyvavimas labdaros ir paramos fondo organizuojamoje „Maisto banko“ akcijoje (13-15 val., 209 kab., atsakinga soc. pedagogė D. Stancikienė) :: Veikla
-
13:00 - 16:00
Veido priežiūros procedūrų seminaras „Baltoji orchidėja“ Kosmetiko profesinio mokymo programos mokiniams (13–16 val., Grožio akademija, H. Manto g. 6A, Klaipėda, HK-4 gr., atsak. profesijos mokytoja M. Žukauskaitė) :: Veikla
|
Antradienis 12 Lapkritis
|
-
Tarptautinė Pearson BTEC kvalifikacijos ir Mokytojų ekspertų sertifikavimo, siekiant profesinio mokymo kokybės, konferencija 12–13 dienomis (Vilniaus statybininkų rengimo centras, Laisvės pr. 53, dalyvauja direktorė V. Petrušienė) :: Veikla
-
12:30 - 13:30
Mokyklinis interjero apipavidalintojo profesinio meistriškumo konkursas (12.30 val., 203 kab., atsak. Siuvimo skyriaus vedėja D. Blinstrubienė) :: Veikla
-
13:00 - 16:00
Veido priežiūros procedūrų seminaras „Baltoji orchidėja“ Kosmetiko profesinio mokymo programos mokiniams (13–16 val., Grožio akademija, H. Manto g. 6A, Klaipėda, HK-4 gr., atsak. profesijos mokytoja M. Žukauskaitė) :: Veikla
-
14:30 - 15:30
Technologijų pamokos Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijos 8 kl. mokiniams (14.30 val., 204 kab., atsak. prof. mokytojai: D. Janulis, D. Klumbienė) :: Veikla
|
Trečiadienis 13 Lapkritis
|
|
Ketvirtadienis 14 Lapkritis
|
-
06:00 - 18:30
Pamoka „be sienų“ – ekskursija į Vilniaus Katedros požemius ir Valdovų rūmus (6 val., 3K-19, 3D-13 gr., atsak. mokytojos: D. Brazdauskienė, V. Šeputienė) :: Veikla
-
08:00 - 11:00
Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimas (Klaipėdos technologijų mokymo centre, atsak. soc. pedagogė D. Stancikienė ir mokytoja A. Plukienė) :: Veikla
-
08:20 - 09:20
Bandomasis geografijos egzaminas (8.20 val., 401 kab., 3F-17, 3S-110, 3K-18, 3K-17 gr., atsak. mokytoja J. Būtaitė) :: Veikla
|
Penktadienis 15 Lapkritis
|
-
08:20 - 09:20
Bandomasis istorijos egzaminas (8.20 val., 402 kab., 3F-17, 3S-110, 3K-18, 3K-17 gr., atsak. mokytoja R. Veličkaitė) :: Veikla
-
08:20 - 10:30
Kirpėjo mokymo programos modulio „Šukuosenų modeliavimas“ mokinių darbų „Kuodo formavimas ir šukuosenos elementų naudojimas“ peržiūra (8.20–10.30 val., 102 kab. 3K-15 gr., atsak. profesijos mokytoja J. Skeivienė) :: Veikla
-
11:30 - 12:30
Kirpėjo mokymo programos modulio „Moteriškų plaukų baziniai kirpimai“ tema „Solidus kirpimas“ tarpinė praktinių darbų peržiūra (11.30, 101 kab., 3K-18 gr., atsak. prof. mokytoja I. Lygnugarienė) :: Veikla
-
14:30 - 16:30
Mokykla visiems: administracijos mokymai pas darbdavį „Samanota“ (14.30 val., Minijos g. 93, Klaipėda) :: Veikla
|
Šeštadienis 16 Lapkritis
|
|
Sekmadienis 17 Lapkritis
|
|