14 Birželis 2021 - 20 Birželis 2021
|
Pirmadienis 14 Birželis
|
-
08:20 - 09:50
Kirpėjo mokymo programos modulio „Šukuosenų modeliavimas“ viešas (I kurso) baigiamasis vertinimas (8.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3K-23gr., atsakinga prof. mokytoja R. Mažeikienė) :: Veikla
-
09:00 - 14:00
Užsienio kalbos (anglų) valstybinis brandos egzaminas (kalbėjimo dalis) (9 val., Klaipėdos „Varpo“ gimnazija) :: Brandos egzaminai
-
09:00 - 10:30
Vadovų tarybos posėdis (9 val., nuotoliniu būdu) :: Veikla
-
12:20 - 13:50
Multimedijos paslaugų teikėjo mokymo programos modulio „Grafinis dizainas“ viešas baigiamųjų darbų vertinimas (12.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3M-5 gr., atsakinga vyr. profesijos mokytoja D. Kvekšaitė) :: Veikla
-
14:00 - 15:30
Interjero apipavidalintojo mokymo programos modulio „Interjero detalių ir aksesuarų gaminimas“ viešas baigiamasis vertinimas (14 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, D-19 ir DT-1 gr., atsakinga prof. mokytoja J. Kontrimienė) :: Veikla
-
14:10 - 15:40
Pilietinė iniciatyva, skirta Gedulo ir vilties dienai (14.10 val., 9, 10 klasės, atsakinga istorijos mok. R. Veličkaitė) :: Veikla
|
Antradienis 15 Birželis
|
-
08:20 - 09:50
Multimedijos paslaugų teikėjo mokymo programos modulio „Grafinis dizainas“ viešas baigiamųjų darbų vertinimas (8.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“ 3M-5 gr., atsakinga vyr. prof. mokytoja D. Kvekšaitė) :: Veikla
-
10:00 - 11:30
Floristo mokymo programos modulio „Šventinė floristika“ viešas baigiamasis vertinimas (10 val., 203 kl., F-4 gr., atsakinga prof. mokytoja J. Mitrikienė) :: Veikla
-
10:20 - 11:20
Interjero apipavidalintojo mokymo programos modulio „Eksponavimo zonų dekoravimas“ viešas baigiamasis vertinimas (10.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, D-19 ir DT-1 gr., atsakinga prof. mokytoja D. Kvekšaitė) :: Veikla
-
10:20 - 11:50
Kompiuterinio projektavimo operatoriaus programos modulio „Dvimatė kompiuterinė grafika“ viešas baigiamasis vertinimas (10.20 val., nuotoliniu būdu, 3KP-11 gr., atsakinga prof. mokytoja R. Gudavičienė) :: Veikla
-
10:20 - 11:50
Kosmetiko mokymo programos modulio „Aparatinių neinvazinių veido ir kūno odos priežiūros procedūrų atlikimas“ viešas (I kurso) baigiamasis vertinimas (10.20 val., 009 kab., HKT-2 gr., atsakinga prof. mokytoja R. Krasauskė) :: Veikla
-
11:15 - 12:45
Kompiuterinio projektavimo mokymo programos modulio „Trimatės grafikos technologija“ viešas baigiamasis vertinimas (11.15 val., nuotoliniu būdu per „Microsoft Teams“ KP-15 gr., atsakingas prof. mokytojas N. Jonkus) :: Veikla
-
14:00 - 15:30
Konsultavimo atvejų analizės grupės susitikimas (14 val., nuotoliniu būdu, dalyvauja psichologė D. Bartašė) :: Mokytojams
|
Trečiadienis 16 Birželis
|
-
08:20 - 09:20
Interjero apipavidalintojo mokymo programos modulio „Visuomeninės paskirties patalpų apipavidalinimas“ viešas baigiamasis vertinimas (8.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, D-19 ir DT-1 gr., atsakinga prof. mokytoja I. Riepšienė) :: Veikla
-
09:00 - 13:00
Geografijos valstybinis brandos egzaminas. (9 val., Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija) :: Brandos egzaminai
-
09:15 - 10:45
Kompiuterinio projektavimo mokymo programos modulio „Mechaninių konstrukcijų braižymas“ viešas baigiamasis vertinimas (9.15 val., nuotoliniu būdu per „Microsoft Teams“, KP-15 gr., atsakinga prof. mokytoja S. Sirutienė) :: Veikla
-
10:00 - 11:30
Floristo mokymo programos modulio „Augalų komponavimo technologijos“ viešas baigiamasis vertinimas (10 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3F-19 gr., atsakinga prof. mokytoja E. Vyšniauskaitė) :: Veikla
-
10:00 - 11:30
Klaipėdos m. psichologų metodinio būrelio susirinkimas (10 val., nuotoliniu būdu, dalyvauja psichologė D. Bartašė) :: Mokytojams
-
10:20 - 11:50
Kirpėjo mokymo programos modulio „Plaukų kirpimai“ viešas (I kurso) baigiamasis vertinimas (10.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3K-23 gr., atsakinga prof. mokytoja R. Mažeikienė) :: Veikla
-
12:00 - 13:30
Floristo mokymo programos modulio „Interjero ir aplinkos floristika“ viešas baigiamasis vertinimas (12 val., 203 kl., F-4 gr., atsakinga prof. mokytoja J. Mitrikienė) :: Veikla
-
13:00 - 14:30
Siuvėjo mokymo programos modulio „Petinių drabužių su pamušalu siuvimas“ viešas baigiamasis vertinimas (13 val., 410 kl., ST-3 gr., atsakinga prof. mokytoja D. Klumbienė) :: Veikla
-
14:30 - 16:00
Kirpėjo mokymo programos modulio „Šukuosenų modeliavimas“ viešas baigiamasis vertinimas (14.30 val., 102 kab., K-8 gr., atsakinga prof. mokytoja D. Kutniauskienė) :: Veikla
|
Ketvirtadienis 17 Birželis
|
-
08:20 - 09:50
Kosmetiko mokymo programos modulio „Veido odos priežiūra“ viešas (I kurso) baigiamasis vertinimas (8.20 val., 009 kab., HK-5 gr., atsakinga prof. mokytoja A. Diržaitė) :: Veikla
-
09:30 - 11:00
Siuvėjo mokymo programos modulio „Drabužių iš megztinių medžiagų siuvimas“ viešas baigiamasis vertinimas (9.30 val., 410 kl., S-112 gr., atsakinga prof. mokytoja G. Ivanovienė) :: Veikla
-
11:30 - 13:00
Kirpėjo mokymo programos modulio „Plaukų dažymas“ viešas baigiamasis vertinimas (11.30 val., 104 kab., dalyvauja K-8 gr. mokiniai, atsakinga prof. mokytoja V. Drevinskienė) :: Veikla
-
11:30 - 13:00
Kirpėjo mokymo programos modulio „Plaukų kirpimas“ viešas baigiamasis vertinimas (11.30 val., 104 kab., dalyvauja K-8 gr. mokiniai, atsakinga prof. mokytoja O. Gedrimienė) :: Veikla
|
Penktadienis 18 Birželis
|
|
Šeštadienis 19 Birželis
|
|
Sekmadienis 20 Birželis
|
|