10 Gegužė 2021 - 16 Gegužė 2021
|
Pirmadienis 10 Gegužė
|
-
09:00 - 11:00
Vadovų tarybos posėdis (9 val., nuotoliniu būdu) :: Veikla
-
12:20 - 13:50
Multimedijos paslaugų teikėjo mokymo programos modulio „Vaizdo technologijos“ baigiamųjų darbų peržiūra (12.20 val., 305 kab., 3M-4 gr., atsakinga prof. mokytoja J. Sereda) :: Veikla
-
13:00 - 15:00
Diskusija su KPA Švietimo komiteto nariais dėl pameistrystės skatinimo Klaipėdoje (13 val., dalyvauja: Tekstilės ir menų skyriaus vedėja D. Blinstrubienė, Paslaugų verslo skyriaus vedėja L. Šaparauskienė, direktorė V. Petrušienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Brazdauskienė) :: Veikla
-
14:00 - 15:30
Kirpėjo mokymo programos modulio „Konkursinės šukuosenos“ viešas baigiamasis vertinimas (14 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3K-18 gr., atsakinga prof. mokytoja R. Mažeikienė) :: Veikla
|
Antradienis 11 Gegužė
|
|
Trečiadienis 12 Gegužė
|
|
Ketvirtadienis 13 Gegužė
|
-
08:20 - 09:50
Kirpėjo mokymo programos modulio ,,Plaukų dažymas“ viešas baigiamųjų darbų vertinimas (8.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3K-18 gr., atsakinga prof. mokytoja I. Šveikauskienė) :: Veikla
-
09:00 - 10:30
Kirpėjo mokymo programos modulio „Konkursinių šukuosenų modeliavimas‘‘ viešas baigiamasis vertinimas (9 val., nuotoliniu per „Zoom“, 3K-17 gr., atsakinga prof. mokytoja D. Kutniauskienė) :: Veikla
-
10:20 - 11:20
Interjero apipavidalintojo mokymo programos modulio „Kompiuterinis projektavimas“ viešas baigiamasis vertinimas (10.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, D-19 gr., atsakinga prof. mokytoja R. Gudavičienė) :: Veikla
-
10:20 - 11:50
Kompiuterinio projektavimo mokymo programos modulio „Baldų ir interjero detalių braižymas“ viešas baigiamasis vertinimas (10.20 val., nuotoliniu per „Teams“, KPT-2 gr., atsakinga prof. mokytoja S. Sirutienė) :: Veikla
-
11:00 - 12:30
Diplomų įteikimo šventė S-111, K-7, 3F-17, HK-4 grupių mokiniams (11 val., nuotoliniu būdu, atsakinga mokytoja V. Šeputienė) :: Veikla
-
13:00 - 14:30
Interjero apipavidalintojo mokymo programos modulio „Gyvenamosios paskirties patalpų apipavidalinimas“ viešas baigiamasis vertinimas (13 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3D-12 gr., atsakinga prof. mokytoja I. Basiuk) :: Veikla
|
Penktadienis 14 Gegužė
|
-
08:20 - 08:50
Kirpėjo mokymo programos modulio ,,Plaukų dažymas“ viešas baigiamasis vertinimas (8.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3K-17 gr., atsakinga prof. mokytoja J. Skeivienė) :: Veikla
-
08:20 - 09:50
Siuvėjo mokymo programos modulio „Petinių drabužių be pamušalo siuvimas“ viešas baigiamasis vertinimas (8.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3S-110 gr., atsakinga prof. mokytoja D. Burbienė) :: Veikla
-
09:00 - 16:00
Vidaus auditas, siekiant ISO 9001 standarto sertifikato (dalyvauja KVS darbo grupė) :: Veikla
-
10:20 - 11:50
Floristo mokymo programos modulio „Floristiniams darbams reikalingų detalių ir konstrukcijų gamyba“ viešas baigiamasis vertinimas (10.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, F-4 gr., atsakinga prof. mokytoja N. Žiupkienė) :: Veikla
-
10:20 - 11:50
Kirpėjo mokymo programos modulio ,,Plaukų komerciniai kirpimai“ viešas baigiamasis vertinimas (10.20 val., 104 kab., 3K-18 gr., atsakinga prof. mokytoja I. Lygnugarienė) :: Veikla
-
10:20 - 13:20
Projekto „Įvairių kultūrų etiketas“ pristatymas (10.20 val. ir 12.20 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, dalyvauja 3K-21, 3F-19 ir 3S-111 grupės, atsakinga mokytoja A. Plukienė) :: Veikla
-
13:00 - 14:30
Siuvėjo mokymo programos modulio „Drabužių detalių sukirpimas ir siuvimas“ viešas baigiamasis vertinimas (13.00 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3S-111 gr., atsakinga prof. mokytoja R. Vaigauskienė) :: Veikla
-
14:10 - 15:40
Interjero apipavidalintojo mokymo programos modulio „Projektų vizualizavimas“ viešas baigiamasis vertinimas (14.10 val., nuotoliniu būdu per „Zoom“, 3D-12 gr., atsakingas prof. mokytojas N. Jonkus) :: Veikla
|
Šeštadienis 15 Gegužė
|
|
Sekmadienis 16 Gegužė
|
|