29 Lapkritis 2021 - 05 Gruodis 2021
|
Pirmadienis 29 Lapkritis
|
|
Antradienis 30 Lapkritis
|
|
Trečiadienis 01 Gruodis
|
-
09:00 - 10:30
Informacinis renginys „Asmens įgytų kompetencijų vertinimo aktualijos: kaip bus vertinama nuo 2022 m. sausio 1 d.“ (9 val., nuotoliniu būdu, dalyvauja D. Brazdauskienė, L Šaparauskienė, D. Blinstrubienė) :: Veikla
-
10:00 - 14:00
Pamoka „be sienų“ modulio„Interjero apipavidalinimo plano rengimas“, išvyka į baldų saloną „Narbutas“, Namų idėjų centrą „NIC“, apšvietimo, žaliuzių ir elektrotechnikos saloną „Ardena“, UAB „Skandinaviški interjerai“, interjero namus „ISTO“ (10 val. D-20, DT-2 gr., atsakinga prof. mokytoja E. Dučinskienė) :: Veikla
-
13:00 - 14:30
Klaipėdos miesto psichologų būrelio tarybos pasitarimas (13 val., dalyvauja psichologė D. Bartašė) :: Veikla
-
15:00 - 16:30
Floristo mokymo programos modulio „Proginė floristika“ viešas baigiamasis vertinimas (15 val., 201 kl., F-4, 3F-18 gr., atsakinga prof. mokytoja A. Kvėzlaitė) :: Veikla
-
15:20 - 16:50
Kirpėjo mokymo programos modulio „Šukuosenų modeliavimas“ viešas baigiamasis vertinimas (15.20 val., 101 kab., K-8 gr., atsakinga prof. mokytoja D. Kutniauskienė) :: Veikla
|
Ketvirtadienis 02 Gruodis
|
-
09:30 - 15:30
Nacionalinis konkursas „Projektavimo kompiuteriu operatorius 2021“ (9.30 val., Aktų salėje, atsakinga Paslaugų verslo skyriaus vedėja L. Šaparauskienė) :: Veikla
-
10:00 - 11:30
Floristo mokymo programos modulio „Gedulo renginių floristika“ viešas baigiamasis vertinimas (10 val., 203 kl., F-4, 3F-18 gr., atsakinga prof. mokytoja A. Kvėzlaitė) :: Veikla
-
11:00 - 12:30
Purles Cheminių pilingų seminaras (11 val., 009 kab., dalyvauja HKT-3, HK-6 gr., lektorė – Daiva Uselienė, atsakingos prof. mokytojos A. Diržaitė ir D. Koncejal) :: Veikla
-
11:00 - 12:30
Stipendijų ir materialinės paramos skyrimo komisijos posėdis (11 val., Centro bibliotekoje) :: Veikla
|
Penktadienis 03 Gruodis
|
-
09:00 - 17:00
Kūrybinis bendradarbiavimas – Kalėdinės eglės puošimas Dramos teatre (9–17 val., KP-16, KPT-3, 3KP-12 gr., atsakinga prof. mokytoja D. Kvekšaitė) :: Veikla
-
09:30 - 14:00
Kūrybinio bendradarbiavimo – Kalėdinės eglės puošimo Dramos teatre proceso filmavimas (9.30–14.00 val., M-4 gr. Ž. Kontrimas, 3M-5 gr., atsakinga prof. mokytoja J. Sereda) :: Veikla
-
10:00 - 11:30
Siuvėjo mokymo programos modulio „Petinių drabužių su pamušalu siuvimas“ viešas baigiamasis vertinimas (10 val., 433 kl., S-112 gr., atsakingos prof. mokytojos D. Klumbienė, D. Burbienė, J. Piekienė) :: Veikla
-
13:00 - 14:00
Diplomų įteikimo šventė 3M-4, HKT-2, DT-1, ST-3 gr. (13 val., Aktų salėje, atsakinga mokytoja V. Šeputienė) :: Veikla
-
13:00 - 14:00
Profesinio orientavimo renginys Ketvergių pagrindinėje mokykloje (13 val., nuotoliniu būdu per „Microsoft Teams“, atsakinga Paslaugų verslo skyriaus vedėja L. Šaparauskienė) :: Veikla
-
13:30 - 15:00
Kirpėjo mokymo programos modulių „Netradiciniai plaukų kirpimai ir dažymai“ ir „Plaukų dažymas“ viešas baigiamasis vertinimas (13.30 val., 101 kab., K-8 gr., atsakinga prof. mokytoja D. Kutniauskienė) :: Veikla
|
Šeštadienis 04 Gruodis
|
|
Sekmadienis 05 Gruodis
|
|