30 Sausis 2023 - 05 Vasaris 2023
|
Pirmadienis 30 Sausis
|
|
Antradienis 31 Sausis
|
-
08:20 - 10:20
Technologijų mokyklinio brandos egzamino tarpinė peržiūra (8.20 val., A401 kab., 3K-24 gr. mokiniai, atsakingi: profesijos mokytoja D. Kutniauskienė, profesijos mokytoja R. Mažeikienė, Gimnazijos skyriaus vedėja V. Visockytė, Paslaugų skyriaus vedėja L. Šaparauskienė) :: Veikla
-
08:20 - 10:20
Technologijų mokyklinio brandos egzamino tarpinė peržiūra (8.20 val., B15 kab., 29F gr. mokiniai, atsakingi: profesijos mokytojas G. Juška, Gimnazijos skyriaus vedėja V. Visockytė, Menų skyriaus vedėja R. Bulnytė) :: Veikla
-
08:20 - 09:50
Technologijų mokyklinio brandos egzamino tarpinė peržiūra (8.20 val., E220A kab., 21S gr. mokiniai, atsakingi: profesijos mokytojas A. Smulkis, profesijos mokytojas A. Daukša, Gimnazijos skyriaus vedėja V. Visockytė, Inžinerijos skyriaus vedėja L. Maželienė) :: Veikla
-
09:15 - 10:45
Technologijų mokyklinio brandos egzamino tarpinė peržiūra (9.15 val., A302 kab., 28PHP gr. mokiniai, atsakingi: profesijos mokytoja E. Alminienė, profesijos mokytojas G. Stabingis, Gimnazijos skyriaus vedėja V. Visockytė, IRT skyriaus vedėjas G. Kazėnas) :: Veikla
-
10:30 - 12:00
Fotografo mokymo programos modulio „Fotografavimas“ viešas baigiamasis vertinimas 34F, 35FT gr. (10.30 val., B13 kl., atsakingas prof. mokytojas J. Bružinskas) :: Veikla
-
12:30 - 14:00
Technologijų mokyklinio brandos egzamino tarpinė peržiūra (12.30 val., A301 kab., 27KTD gr. mokiniai, atsakingi: profesijos mokytojas I. Tarikas, Gimnazijos skyriaus vedėja V. Visockytė, IRT skyriaus vedėjas G. Kazėnas) :: Veikla
|
Trečiadienis 01 Vasaris
|
-
08:20 - 09:50
Technologijų mokyklinio brandos egzamino tarpinė peržiūra (8.20 val., A207 kab., 3K-25 gr. mokiniai, atsakingi: profesijos mokytojos S.Vizbarienė, R. Mažeikienė, Gimnazijos skyriaus vedėja V. Visockytė, Paslaugų skyriaus vedėja L. Šaparauskienė) :: Veikla
-
08:20 - 09:50
Technologijų mokyklinio brandos egzamino tarpinė peržiūra (8.20 val., B3 kab., 3D-15 gr. mokiniai, atsakingi: profesijos mokytoja J. Kontrimienė, Gimnazijos skyriaus vedėja V. Visockytė, Menų skyriaus vedėjas R. Bulnytė) :: Veikla
-
08:20 - 09:50
Technologijų mokyklinio brandos egzamino tarpinė peržiūra (8.20 val., C10/C01 kab., 25AEĮR gr. mokiniai, atsakingi: profesijos mokytojai G. Lukauskas, R. Danielius, K. Montvydas, A. Kairys, Gimnazijos skyriaus vedėja V. Visockytė, Inžinerijos skyriaus vedėja L. Maželienė) :: Veikla
-
09:30 - 12:30
Ugdymas karjerai. Centre lankosi Plungės SAULĖS gimnazijos mokiniai (9.30 val. ir 11.00 val., atsakinga Ugdymo karjerai darbo grupė) :: Veikla
-
10:00 - 16:00
Dalyvavimas Šiaulių technologijų mokymo centro Statybos skyrius organizuojamame respublikiniame virtualiame specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių meniniame - kūrybiniame konkurse „Žiemos džiaugsmai” (atsakingas profesijos mokytojas J. Bružinskas) :: Veikla
-
10:00 - 13:00
Ugdymas karjerai. Dalyvavimas Klaipėdos VARPO gimnazijos organizuojamame renginyje “Karjeros diena” (10.00─13.00 val., Klaipėdos VARPO gimnazija; atsakingas projekto vadovas R. Karnackas ir karjeros specialistė L. Navickienė) :: Veikla
-
12:30 - 13:30
Technologijų mokyklinio brandos egzamino tarpinė peržiūra (12.30 val., A304 kab., 3KP-12 gr. mokiniai, atsakingi: profesijos mokytoja R. Gudavičienė, profesijos mokytoja D. Meškinytė, Gimnazijos skyriaus vedėja V. Visockytė, IRT skyriaus vedėjas G. Kazėnas) :: Veikla
-
15:00 - 16:30
Gerų darbų iniciatyva Vaikų dienos centro „Dienvidis” vaikams (15.00 val., 3K-23, 3K-22, K-10 gr., atsakingi prof. mokytojai R. Mažeikienė, D. Kutniauskienė, E. Gedgaudienė) :: Veikla
-
15:30 - 17:00
Psichologinio konsultavimo atvejo grupinė supervizija (15.30─17.00 val., Klaipėdos Baltijos gimnazijoje, dalyvauja psichologė D.Bartašė) :: Veikla
|
Ketvirtadienis 02 Vasaris
|
-
08:20 - 09:50
Technologijų mokyklinio brandos egzamino tarpinė peržiūra (8.20 val., C08/C10 kab., 26AEĮR gr. mokiniai, atsakingi: profesijos mokytojai G. Lukauskas, R. Danielius, K. Montvydas, A. Kairys, Gimnazijos skyriaus vedėja V. Visockytė, Inžinerijos skyriaus vedėja L. Maželienė) :: Veikla
-
10:00 - 12:00
Stipendijų ir materialinės paramos skyrimo komisijos posėdis (10 val., Smilties pylimo g.14 ─ Mokytojų kambarys, Puodžių g. 10 ─ biblioteka, Janonio g. 15 ─ Mokytojų kambarys) :: Veikla
-
12:30 - 14:00
Technologijų mokyklinio brandos egzamino tarpinė peržiūra (12.30 val., A201 kab., 3F-20 gr. mokiniai, atsakingi: profesijos mokytoja A. Kvėzlaitė, Gimnazijos skyriaus vedėja V. Visockytė, Menų skyriaus vedėjas R. Bulnytė) :: Veikla
|
Penktadienis 03 Vasaris
|
-
08:20 - 09:50
Technologijų mokyklinio brandos egzamino tarpinė peržiūra (8.20 val., E115 kab., 22AKR gr. mokiniai, atsakingi: profesijos mokytojai S.Sinkevičius, V. Sinkevičius, Gimnazijos skyriaus vedėja V. Visockytė, Inžinerijos skyriaus vedėja L. Maželienė) :: Veikla
-
09:00 - 15:00
Mokymai mokiniams ir verslo atstovams „Įmonės NOVOL naujos kėbulų remonto medžiagos ir jų panaudojimas“ su įmone UAB „Tobis” (9–15 val. SPM centre Sm. Pylimo g. 31, atsakingas SPMC vadovas V. Neiberka) :: Veikla
-
09:10 - 13:10
Fotografijos mokytojo Gedimino Juškos fotografijos parodos atidarymas Klaipėdos jūrų kadetų mokykloje (9.10 val., dalyvauja FO-1 ir FOT-1 gr. mokiniai) :: Veikla
-
10:00 - 11:30
Praktiniai mokymai vizažistams ir kosmetikams su Evagarden Italy premium klasės dekoratyvinė kosmetika su įmone UAB „Bjutikas” (10 val., V-3, VK-2, HK-6, HKT-4 gr., A208 kab., atsakinga Paslaugų skyriaus vedėja L. Šaparauskienė) :: Veikla
-
11:00 - 12:00
STUDIJŲ REGATOS organizacinės grupės susirinkimas (11.00 val., nuotoliniu būdu, atsakinga Plėtros skyriaus vedėja Ž. Rebrovaitė) :: Veikla
-
12:00 - 14:00
XI Lietuvos mokinių muzikos olimpiada. I etapas. (12.00 val., Klaipėdos Vydūno gimnazijoje, dalyvauja V. Šeputienė) :: Veikla
|
Šeštadienis 04 Vasaris
|
|
Sekmadienis 05 Vasaris
|
|