Kursuok.lt siūlomi mokymai

KURSUOK.lt – vieno langelio principu veikianti nacionalinė suaugusiųjų švietimo platforma, kurioje žmonės gali rinktis jiems reikalingus bei valstybės prioritetus atitinkančius mokymus nemokamai (Valstybė kompensuoja iki 500 €). KURSUOK platforma siekiama skatinti suaugusiuosius ugdyti bendrąsias ir profesines kompetencijas, prisidėti prie mokymosi visą gyvenimą įpročių lavinimo visuomenėje ir sudaryti galimybes mokytis norinčiam asmeniui pretenduoti į valstybės skiriamą finansavimą.

Klaipėdos technologijų centro siūlomi mokymai KURSUOK.lt platformoje:

Ši mokymo programa yra skirta norintiems įgyti praktinių įgūdžių dirbant su Adobe Illustrator programa, padedančia efektyviai kurti ir redaguoti vektorinės grafikos elementus, paruošti juos spaudai bei publikavimui elektroninėje erdvėje.

Registracija į mokymus

Šia programa siekiama suteikti dalyviams supratimą apie suvirintojo profesiją, papildyti žinias apie darbo saugą, metalus ir jų lydinius, suvirinimo įrenginius ir naudojamas medžiagas, suvirinimo technologiją. Programą baigę asmenys žinos darbo saugos reikalavimus, gebės apibūdinti įvairias metalų ir lydinių rūšis, metalų savybes, suvirinimo operacijų atlikimo būdus ir metodus, pagrindinę informaciją apie elektrodus, suvirinimo šaltinius ir suvirinimo srovės valdymą, tipiškus suvirintų jungčių defektus ir jų išvengimo galimybes. Programos dalyviai gebės reguliuoti ir kontroliuoti suvirinimo srovės šaltinį, parinkti pusautomačio suvirinimo degiklius, kabelius, įžeminimo įrangą, suvirinti plieno lakštus lankiniu būdu lydžiuoju elektrodu, esant sandūrinėms, kampinėms, tėjinėms jungtims įvairiose suvirinimo padėtyse.

Registracija į mokymus

Adobe Photoshop pradedantiesiems mokymo programa yra naudinga tiems, kurie nori įgyti arba patobulinti grafinio dizaino, nuotraukų redagavimo, 3D dizaino, animacijos kūrimo įgūdžius ir sėkmingai taikyti darbinėje veikloje arba asmeniniuose projektuose.

Registracija į mokymus

Mokymai suteiks galimybę išmokti fotografuoti įvairiais fotografijos žanrais ir pasirinkti tinkamą fototechniką. Baigę kursą, gebėsite atlikti parengiamuosius fotografavimo proceso darbus, fotografuoti peizažus, architektūrinių ansamblių eksterjerus ir interjerus, reportažus bei dirbti studijoje. Taip pat mokėsite parengti fotografijas spausdinimui ir jas spausdinti.

Registracija į mokymus

Mokymų dalyviai susipažins su lengvų drabužių modelių ypatumais, detalių, apdailos įvairove, įgis sukirpimo ir siuvimo pradinius įgūdžius, taikant rankinius ir mašininius dygsnius ir peltakius. Gebės siūti pasirinkto modelio sijoną/kelnes ar palaidinę / suknelę, taikant nesudėtingus technologinio apdorojimo būdus.

Registracija į mokymus

Pasirinkite norimus KTMC siūlomus mokymus kursuok.lt platformoje.

Registracija į mokymus

Prasidėjo pagrindinis vasaros priėmimo etapas. Prašymą stojimui pildykite LAMABPO sistemoje iki 2024.08.05 d.