1,2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skyrimas

Nuoširdžiai dėkojame visiems, materialiai parėmusiems mūsų mokyklą. Ši finansinė parama – didelė paspirtis gerinti formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę, atnaujinti ir modernizuoti edukacines ir mokymo(si) aplinkas, stiprinti mokyklos materialinę bazę.

Remiantis Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo nuostatomis, Jūs galite 1,2 proc. sumokėto mokesčio sumos pervesti į mūsų ugdymo įstaigos sąskaitą. Tai nepareikalaus iš Jūsų jokių papildomų materialinių išteklių.

Parama iš gyventojų pajamų mokesčio teikiama pateikus prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai nuo 2024 m. sausio 1 d. iki einamųjų metų gegužės 2 d. Jo pateikimo būdas yra tik elektroninis. SVARBU! Prieš teikiant prašymą dėl 1,2 % skyrimo, būtina pateikti pajamų mokesčio deklaraciją. Žemiau pateikiame 2022 m. vaizdinę VMI medžiagą, kuri išlieka tokia pati ir šiais metais:

Paramos gavėjas: KLAIPĖDOS TECHNOLOGIJŲ MOKYMO CENTRAS

Paramos gavėjo kodas: 190974424.

Jūsų patogumui paramą galima skirti naudojantis VMI mobiliąja programėle:

  1. Atsisiųskite programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“.
  2. Pasirinkite EDS Deklaracijos ir prisijunkite.
  3. Spauskite „Paramos skyrimas“ ir „Pildyti naują“.
  4. Užpildykite paramos skyrimo laukelius pagal aukščiau pateiktus duomenis.

VMI teritorinių skyrių kontaktinius duomenis ir pašto adresus galima rasti internete, adresu https://www.vmi.lt/cms/aptarnavimo-skyriai.

Iškilus klausimams, skambinkite tel.: +370 46 410 801 ir +370 46 484 831, rašykite el. p.  violeta.galkina@ktmc.lt ir asta.albrikiene@ktmc.lt 

DĖKOJAME UŽ PASIDALINTĄ GERUMĄ!

Prasidėjo pagrindinis vasaros priėmimo etapas. Prašymą stojimui pildykite LAMABPO sistemoje iki 2024.08.05 d.